Loading color scheme

Stavy konta na webu

Kontrola stavu bodového konta přes webové rozhraní

Pro větší řetězce provozoven je možnost online propojení propojení s globálními moduly, které evidují zákazníky a jejich konzumaci a umožňují tak zákazníkům sledování pohybů na svých účtech i přes webové rozhraní a třeba si tak naplánovat čerpání nasbíraných bodů na rodinné akci. V případě, že pomocí těchto globálních modulů řešíte závodní stravování, mají klienti přehled o čerpání své stravy a stavu svého zaměstnaneckého konta.

Propojení s Hores 10, čerpání služeb a konzumace pomocí karty


Modul lze propojit se systémem Hores10, host si může na svou hotelovou kartu nechat při ubytování nahrát různé balíčky služeb,  které si předplatí, nebo jsou mu automaticky nahrány na základě toho, jaký ubytovací program čerpá a pak se na místě realizace (bazén, wellness), prokazuje svou kartou a služby jsou mu automaticky odečítány. Na Pokladně může čerpat zdarma nápoje, jídla či služeb, které má v balíčku ubytování. Může si nechat vystavit i Elektronickou peněženku, recepční mu k ní může přiřadit slevu. Tím host získává lepší ceny a obsluhující personál nemusí pracovat s hotovostí. Podobně může takovou Elektronickou peněženku zakoupit jako dárkovou kartu pro někoho jiného. Modul rovněž umožňuje sledování a řízení práva užívat parkoviště.
V kombinaci s Hores10 byl realizován poprvé v roce 2017 na Hotelu Aquapark ve Špindlerově mlýně v součinnosti s firmou IVAR, která dodává systémy pro řízení bazénů a wellnessu.