Loading color scheme

Novinky

Restu.cz končí – máme náhradní plán

Nechcete přijít o rezervační portál? Nemusíte. Máme pro vás řešení, se kterým ztrátu Restu.cz nepocítíte. Přejděte za výhodných podmínek na Apetee, rezervační portál, který využívají třeba Pizza Coloseum, La Bottega nebo Aromi.

Při přechodu na Apetee od nás dostanete 10 % slevu.

Stačí, když při objednávce zmíníte, že jste zákazníkem ALTO PRAHA. Prvních 30 dní získáte zdarma, abyste si mohli vyzkoušet, jak vám rezervační systém vyhovuje. Chcete o Apetee vědět víc nebo ho rovnou otestovat? Klikněte na jedno z černých tlačítek níže.

Chci vědět víc

 

 

Moderní hotel 2k22

Dovolujeme si Vás pozvat ve spolupráci s našimi partnery na prezentaci řešení moderních hotelových technologií.

Více na: https://www.modernihotel2k22.cz/ 

 

 

Novější vzhled FoodMan a nová databázová platforma PostgreSQL.

ikony finaleStávající verze systému FoodMan nově pracuje na databázové platformě PostgreSQL. PostgreSQL je systém, objektově-relační databáze (ORDBMS) s důrazem na rozšiřitelnost a souladu se standardy. To zvládne pracovní zátěž v rozsahu od malých aplikací single-stroj na velkých internetových aplikací obrácené (nebo pro datové sklady ) s mnoha souběžnými uživateli. 

Pro uživatele tato změna znamená vysokou spolehlivost a konzistenci dat a velkou kapacitu databáze. Food600 se může připojovat k databázi v rámci lokální sítě, ale i zvenčí. Snadno pak můžete se systémem pracovat z domova, ze služební cesty, z pracovní schůzky, stačí vám k tomu pouze připojení k internetu. 

Díky kapacitě databáze je toto řešení výhodné i pro velké řetězce o mnoha provozech. 

 

 

 Foodie – nová verze pokladny

foodieSpolu s přechodem skladového systému na PostgreSQL, byl dokončen vývoj a testování nové verze pokladny a nastala fáze testování a dolaďování v ostrém provozu. Foodie je provozována ve webovém rozhraní a je k dispozici i pro systém Android.